SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Son koşusunda yeterli nefesi olmadığı için tabelada yer bulamayan TEKELİ KIZI bence bugün çok başarılı bir performans sergileyecek. GÜNALHAN son koşusunu çok kolay kazanmıştı. ARATBABA, MAVİ BONCUK ve SARI AĞA ise geniş kuponlarda ihmal edilmemeli.

2.AYAK: MAVİ MEHTAP grubun uygunluğundan faydalanmaya çalışacak. Son ikinciliğini beğendiğim KARA ADİL en yakın rakibi olur. FINAL TRY, CASHIER, TRIBECA, LEMON TREE ve ZELENİKA koşuda söz sahibi olabilecek diğer isimlerdir.

3.AYAK: İstikrarlı koşan AZURRA sprint mesafesini ayarlayabilirse hedefi vurur. DIREHORSE beklenen yarışlarını bir türlü yapamıyor. EL AZRA, INSPIRATION ve RALEYKA burasını sigorta kapsamına alabilir.

4.AYAK: Son koşusunda olduğu gibi bugün de Gökhan Kocakaya ile start alan TÜRÜTCAN' a güveniyorum.

5.AYAK: Gülerce ekürisine ait olan VELOCITY ilk koşusunda sıkıştırılmadı. KOZMİK koşu tecrübesinden faydalanmaya çalışacak. STREET PARTY, KASPAR, GALİPHAN ve LONZİ maidene veda edebilecek diğer isimler.

6.AYAK: Karataş' ın yakından ilgilendiği BALASAGUN kum pistte de iyi koşacak gibi görünüyor. RUSSIAN RIVER sessiz ve derinden hazılanıyor dikkat!

TAHMİN 8-4-6-7-10 13-5-3-1-7-12-15 5-6-1-2-4 2 15-10-12-6-1-5-7 12-4