SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan kampa forvetle gidecek!

Avusturya’ya gidecek olan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, “Kampa forvetle geleceğim” demişti. Takıma katılması en çok mümkün olan golcü ise Samaras...

Güncellenme: 09:28, 27/07/2014
Başkan kampa forvetle gidecek!

AMKSPOR

Trabzonspor’da santrafor bekleyişi heyecanlı bir şekilde devam ediyor… Teknik direktör Vahid Halilhodzic'in isteği doğrultusunda birçok golcü ile temasta bulunan yönetim, birkaç gün içerisinde bu oyunculardan birinin işini bitirmeye çalışıyor. Taraftarların en çok merak ettiği konu olan golcü takviyesine ilişkin olarak daha önce, “Kampa yeni forvetle geleceğim” açıklamasını yapan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, 30 Temmuz'da Avusturya kampına gidecek. Hacıosmanoğlu'nun bu sözleri sebebiyle ise taraftarların gözü kulağı takıma bir an önce katılması beklenen santraforda olacak.

SAMARAS BEKLENİYOR

Celtic’le olan mukavelesi sona eren Georgios Samaras'la yoğun temas halinde olan Trabzonspor Yönetimi, bu futbolcudan bir an önce net kararını vermesini bekliyor. Yunan forvetin kendisine sunulan teklife “Evet” demesiyle Samaras, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile 30 Temmuz'da Avusturya kampına katılacak.