SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yanal’ın o sözü t-shirt oluyor!

En büyük sponsorumuz taraftarımız mottosu ile yola çıkan ve Fenerium'dan ciddi bir gelir kapısı etmeyi hedefleyen Fenerbahçe, Ersun Yanal'ın basın toplantısında kullandığı o sözü t-shirt yapmayı planlıyor.

Güncellenme: 16:34, 26/07/2014
Yanal’ın o sözü t-shirt oluyor!

2014-15 sezonu için yeni tasarladığı ve göğüs reklamı almadığı formaları ile sarı lacivertli taraftarların büyük beğesini kazanarak rekor satışa giden Fenerbahçe, yine Fenerium üzerindern ikinci bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

En büyük sponsorumuz taraftarımız mottosu ile forma satışlarına güvenen ve Fenerium’dan ciddi bir gelir kapısı elden eden sarı lacivertli yönetim, Ersun Yanal’ın basın toplantısında kullandığı bir sözü t-shirt yapmayı planlıyor.

Sarı lacivertli takımın yeni sezon öncesinde hazırlık sürdürdüğü Topuk Yaylası tesislerinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan deneyimli teknik adam, kendisine sorulan bir soru üzerinde “Mutluluk, Fenerbahçe’de olmak” şeklinde cevap verdi.

Ersun Yanal’ın bu sözü kısa sürede sosyal medyada ciddi şekilde paylaşılmaya başlanırken, aynı zamanda sarı lacivertli taraftarların büyük beğenisini kazandı. Bu gelişmelerin üzerine Fenerbahçe yönetimi, Yanal’ın sözlerinin olduğu yeni t-shirtlerin üretimi ve satışı için düğmeye bastı.

AZİZ YILDIRIM İÇİN DE OLMUŞTU!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Anıtkabir Özel Defterine yazdığı sözler taraftarlar tarafından çok beğenilmesinin ardından Fenerium Yönetiminin büyük bir sürprize imza atarak bu görüntüyü tişört yaptıracağı ve Abdullah Kiğılı’nın talimatı ile tişört kısa süre sonra Fenerium’larda satılacağı iddia edilmişti.

Sporx