SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor’un Bolu’daki birinci etap kampı sona erdi.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, sarı-yeşilli ekibin, 12 Temmuz’da başladığı birinci etap kampı, teknik direktör Cihat Arslan yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanla tamamlandı.

İstanbul’da sağlık kontrollerinden geçen Güneydoğu ekibi bu akşam Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile yapacağı hazırlık maçının ardından izne ayrılacak.

Takımın futbol şube sorumlusu Nihat Kırmızı, yeni sezon öncesi birinci etap kampın oldukça verimli geçtiğini söyledi. Kamp döneminde futbolcuların fiziksel anlamda güçlendiğini anlatan Kırmızı, çok iyi bir arkadaşlık ortamının yakalandığını belirtti.

İkinci ve üçüncü etap kamp çalışmaları için 31 Temmuz Perşembe günü Düzce’deki Topuk Yaylası’nda toplanacaklarını aktaran Kırmızı, şöyle devam etti:

“Kampımız gerçekten çok verimli geçti, üst seviyede bir takım olduk. Bu kampta eksiklerimizi gördük, ikinci etapta ise daha çok hazırlık maçı yapacağız. Birinci etap kampında hocamızın raporu doğrultusunda takımı güçlendirdik, bundan sonra da teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda bir kaç oyuncu alabiliriz.”