SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor’un Ordu’da devam eden birinci etap kampı sona erdi.

Mor-beyazlı ekip, 11 Temmuz’da başladığı birinci etap Ordu kampını bugün yaptığı sabah antrenmanıyla tamamladı. Teknik direktör Fikret Yılmaz yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda oyuncular, koşunun ardından, kondisyon hareketleriyle çalışmayı tamamladı.

Karadeniz ekibi antrenmanın ardından 29 Temmuz Salı günü Bolu kampında toplanmak üzere izne ayrıldı.

“KAMP OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ”

Teknik direktör Fikret Yılmaz, yeni sezon öncesi birinci etap kampın oldukça verimli geçtiğini söyledi.

Futbolcuları daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu belirten Yılmaz, “Bolu kampında eksiklerimizi tamamlayacağız. Burada oynayacağımız hazırlık maçlarında da son durumumuzu göreceğiz. Bizim açımızdan her şey güzel geçiyor” dedi.

SERDAR DENİZ İLE SÖZLEŞME İMZALANDI

Öte yandan mor-beyazlı ekip daha önce prensipte anlaştığını duyurduğu Serdar Deniz ile 2 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Sportif işlerden sorumlu başkan yardımcısı Tahsin Türkmen ve mali, idari ve hukuki işlerden sorumlu başkan yardımcısı Adem Türkmen’in bulunduğu imza töreninde 2 yıllık sözleşmeye imza atan Serdar Deniz, büyük bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu belirterek, “Bana güvenenleri mahcup etmemek için elimden geleni yapacağım. Orduspor ile şampiyonluk yaşayıp Süper Lig’de forma giymek istiyorum. Bunun için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Tahsin Türkmen ise Serdar’ı takip ettikleri bir oyuncu olduklarını ve takıma fayda sağlayacağını düşünerek bu yönde bir transferi gerçekleştirdiklerini belirtti.

Kamp dönemini de değerlendiren Türkmen, “Aile ortamı içinde güzel bir kamp dönemi geçirdik. Yeni oyuncularımız takıma çabuk adapte oldu. Birkaç gün aradan sonra 29 Temmuz’da ikinci etap kampımız için Bolu’da toplanacağız ve orada yapacağımız hazırlık maçları ile takımımızın son durumunu daha iyi görme imkanına sahip olacağız” ifadelerini kullandı.