SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Brezilyalı teknik direktör Roberto Carlos yönetiminde gerçekleştirilen idman, top kapma ve pas çalışmasıyla başladı. Antrenman, açma-germe ve dar alanda pas çalışmasıyla devam etti. İdmana, hafif sakatlığı bulunan Portekizli stoper Manuel Da Costa ve Kerem Bülbül katılmadı.

Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan orta saha oyuncusu Adem Koçak, çalışmaların güzel geçtiğini söyledi.

Bu yıl ki hedeflerinin en azından UEFA kupalarına katılmak olduğunu ifade eden Koçak, “Geçen sene güzel şeyler yaptık, bu sene de çok çalışıp geçen sene yaptığımızın daha iyisini yapabilmek için çalışacağız. Her şey çok güzel gidiyor. Geçen sene UEFA kupalarına gitmeye hak kazanmıştık, maalesef gidemedik. Bu sene de en azından UEFA kupalarına katılmak istiyoruz” diye konuştu.

Adem Koçak, yapılan yeni transferlerle ilgili “Yeni gelen arkadaşların uyum sağladıkça takımı yukarılara taşıyacaklarına inanıyorum. Çünkü hepsi birbirinden kaliteli oyuncular. İnşallah hem onlar için, hem de bizim için hayırlı olur” ifadelerini kullandı.