SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe ile Beşiktaş kondom üretimi için harekete geçti… Galatasaray'la ise görüşmeler sürüyor.

İki dev kulübün, Türkiye'nin önde gelen prezervatif firmalarından biriyle uzun zamandır süren görüşmeleri sonuçlandı. Ve bu anlaşmaya göre Kartal ve Kanarya amblemli kondomların birkaç aya kadar piyasaya çıkması için düğmeye basıldı.

HEDEF KULLANIMI YAYGINLAŞTIRMAK

Dünyada Manchester United, Porto, Benfica, Flamengo gibi örneklerinin ardından Beşiktaş ile Fenerbahçe, Türkiye'de ilk oldu. 10 ya da 12'li paketler halinde satışa çıkarılması planlanan kondomların, süper market, eczaneler ve benzin istasyonlarının yanı sıra Kartal Yuvası ile Fenerium'da da satışa sunulacağı belirtildi.

Daha sonraki tarihlerde Trabzon başta olmak üzere diğer kulüplerle de teklif götürüleceği öğrenilirken, bu uygulamayla taraftarların kondom kullanımının yaygınlaştırılması hedefleniyor. Ürünler Kartal Yuvası ve Fenerium'da da satılacak.

Brezilya ekibi Flamengo ile Porto temsilcisi Benfica kulüpleri hali hazırda kondom üretiyor. Bu prezervatifler taraflardan da büyük ilgi görüyor.

BARCELONA'DA BEBEK BEZİ DE VAR TASMA DA

Kulüplerin lisanslı ürünleri söz konusu olunca Katalan devi Barcelona'ya ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Barça'da havludan kumbaraya; bebek bezinden, iç giyime, kitaptan, kemere, banyo ördeğinden; tasmaya kadar lisanslI ürünler için geniş bir yelpaze mevcut.

Taraftarların geniş seçenek sunan Real Madrid ve Manchester United'da da kırtasiye setleri, telefon kılıfları, mutfak önlükleri, saat ve özel kalem gibi ürünler var.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:09:54,