SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Hasan Abi tek olur

Daha sert grupta start aldığı son yarışındaki başarılı üçüncülüğüyle beğenilen Hasan Abi, bu yarışa çok iyi hazırlandı. Uygun rakipleri yanında start alacak olan safkanın kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 11:05, 25/07/2014
Çok iyi hazırlanan Hasan Abi tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran HIRÇINKAYA formda ekürisiyle birlikte ilk atım. En sert rakibinin KARA GÜZEL olmasını bekliyorum. FOSFOR, HIRÇIN TAY ve KORKUT CEYLANI'na dikkat.

2.AYAK: İlk startındaki performansında dikkat çeken ALDERAN, kazandığı yarış tecrübesi ve usta binicisiyle fotoyu önde geçebilir. Rakip olarak BERGAMA, KARAYİĞİT ve ROSE HILL'i öneririm.

3.AYAK: Süper formunu devam ettiren SAHA KIRAN ilk atım. Titiz çalışmalara sahip olan BAŞSEKLAVİ kalitesiyle ihmale gelmez. VELİ CAN KIZI, ENDEREFE ve UÇARER daha sonra düşünülmesi gereken isimler.

4.AYAK: Daha sert rakipleri yanında start aldığı son yarışında ortaya koymuş olduğu performansını çok beğendiğim HASAN ABİ, güzel hazırlıklarıyla birinciliğe oldukça yakın görünüyor.

5.AYAK: Bu yarışa hedeflenen ONLY ilk atım. Fit durumdaki BAŞKAN NEXIA hata affetmez. FESTINA LENTE, CAZİP ve DARK RAIN iyi durumlarıyla göz önünde bulundurulmalı.

6.AYAK: Mükemmel bir form yakalayan MÜDÜR ve sıkı hazırlıkları bulunan ESQUELA küçük kuponlara yeterli görünüyor. Sürpriz arayanlara SİHİRLİ ve MAYA KISKA'yı yazmalarını öneririm. Bol şanslar.

TAHMİN

4-6-8-7-3 1-4-7-8 7-1-10-3-8 4 8-5-2-3-1 3-1-10-9