SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Tabelada bitirdiği koşularını beğendiğim HIRÇIN-KAYA eküri avantajı da olan bir safkan. KARAGÜZEL en yakın rakiptir. FOSFOR içteki yarış sprintinde mükemmel göründü.

2.AYAK: 800 metre çimde bir yarış gören ve baş-boyun yakın ara üçüncü kalırken bu yarışı için iyi sinyaller veren ALDERAN idman durumunu yarışına yansıtırsa kazanır.

3.AYAK: Çim pisti ve uzun mesafeyi seven SAHA KIRAN süren formu ile favorim. VELİ CAN KIZI mükemmel formunu koruyor. Bu ikili kötü koşarlarsa formlarını beğendiğim UÇARER ve BAŞSEKLAVİ devreye girecek isimlerdir.

4.AYAK: Arap taylarına ait koşuda tayların hepsi birbirine denk görünüyor. Burayı hiç risk etmeden kapatmak doğru karar olur.

5.AYAK: BAŞKAN NEXIA son yarışında banko olarak verdiğim isimdi ve beni yanıltmadı. Safkanın formu iyi. DARK RAIN, CAZİP ve ONLY rakip safkanlar.

6.AYAK: İç sahada iyi işler yapan SİHİRLİ kilo avantajına da sahip. ESQUELA kumda iyi koşuyor. MÜHÜR, REAL POWER, STELLINA ve MAYA KISKA sırası ile kuponlara yazılması gereken atlar.

TAHMİN

4-6-8 1 7-10-8-1 HEPSİ 5-1-3-8 10-1-3-7-8-9