SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan Orman, Gökhan’a seslendi!

Bonservisi içi Rubin Kazan'la anlaşma sağlanan Gökhan Töre transferinde Başkan devreye girdi. Orman, "Takımın dengelerini bozma, imzayı at ve kampa katıl" dedi.

Güncellenme: 10:22, 24/07/2014
Başkan Orman, Gökhan’a seslendi!

AMKSPOR

Demba Ba’yı renklerine bağlayarak önemli bri transfer yapan Beşiktaş, Gökhan Töre için de girişimlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Rusya’ya gidip, Rubin Kazan’la bonservis konusunda el sıkışan Başkan Fikret Orman, gurbetçi futbolcunun istekleriyle şoka girmişti. Oğuzhan Özyakup’a ödenen senelik 1.4 milyon euroluk maaşı beğenmeyen Gökhan Töre konusunda Başkan’ın tavrı net oldu. Orman, “Takımda bir denge oluşturduk. Sen de bu dengenin en önemli unsurlarından biri olacaksın. Tıpkı Oğuzhan’a ödediğimiz gibi ilk iki sene için 1.4 milyon euro, üçüncü yıl 1.5 milyon euro, son sezon da 1.6 milyon euro kazanacaksın. Dengeleri bozma, imzayı at ve kampa katıl” dedi.

TRANSFER DEFTERİ KAPANABİLİR

Beşiktaş’ta çıkışa geçen ve bir süre önce Ümraniye’de çalışan Gökhan Töre’nin de bu reste karşılık yelkenleri suya indirdiği kaydedildi. Gurbetçi futbolcu kabul etmesi halinde bu transfer resmiyet kazanacak. Milli oyuncu yüksek ücrette ısrar ederse, Gökhan Töre defteri resmen kapanacak.