SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aydınspor eksiklere çalışacak

Transferler hakkında bilgi veren Aydınspor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz, kamp döneminde eksik yönleri bulmaya çalışacaklarını söyledi.

Güncellenme: 11:21, 24/07/2014
Aydınspor eksiklere çalışacak

Sezon hazırlıklarına Nevşehir’de devam eden Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Aydınspor 1923’ün teknik direktörü Mustafa Ceviz, “Eksik yönlerimiz olduğu gerçek, bunları mutlaka gidereceğiz” dedi.

Ceviz, önceki gün oynadıkları Bucaspor maçındaki eski ve yeni oyuncuların uyumlarından son derece memnun olduğunu, sergiledikleri futbolun gelecek için ümit verdiğini söyledi.

Ligin başlamasına daha zaman olduğunu kaydeden Ceviz, “Eksik yönlerimiz olduğu gerçek. Bunları mutlaka gidereceğiz. İzmir TSYD turnuvasına kadar hazır olacağımız düşünüyorum” dedi.

Basın sözcüsü Yüksel Macaroğlu, 2011’de Türkiye’ye gelen 1993 doğumlu Okan Derici ile önceki sezon Beylerbeyi’nde forma giyen Pendikspor’lu Anıl Gür ile görüştüklerini kaydetti. Kulübün kupalarının haciz edilmesinin kendileri için sürpriz olduğunu söyleyen Macaroğlu, “Gerekli çalışmayı yapıyoruz. Ayrıca bir çok borcumuz var. O borçlarımızı da ödeyeceğiz” diye konuştu.