SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

O forma babadan oğluna kaldı!

Çapraz bağları koptuktan sonra Drogba, Portekizli’nin ziyaretine gitmiş, “Bir an önce iyileş. 11’in yeni sahibi sen olacaksın” demişti. 19 yaşındaki futbolcu bomba gibi geri geldi, yeni formasını sırtına geçirdi.

Güncellenme: 10:45, 23/07/2014
O forma babadan oğluna kaldı!

Tokatspor ile oynanan kupa maçında çapraz bağları kopunca adeta dünya Bruma'nın başına yıkılmıştı! Çok büyük moral bozukluğu yaşayan Portekizli futbolcunun o günlerdeki en büyük destek vereni ise Drogba'ydı. Takıma geldiği ilk günden beri Bruma'ya adeta ağabeylik eden Fildişili süperstar, hastanede oyuncuyu ziyaret etmiş ve “Bir an önce iyileş. Sonuna kadar yayındayım. 11 numaralı formanın sahibi yeni sezonda sen olacaksın. Sana güveniyorum” sözleriyle ona moral vermişti.

Drogba sezon sonu itibariyle Galatasaray'dan ayrıldı, 11'in de çok talibi çıktı. Fakat o formayı Bruma sırtına geçirdi. Sakatlıktan daha güçlü çıkarak geri dönen 19 yaşındaki yıldız, artık sarı-kırmızılı takımda 11 numaranın yeni sahibi.

SÜREKLİ KONUŞUYORLAR

Steyr ile oynanan hazırlık maçında 11'i giyen Bruma, Galatasaray'ın yeni sezondaki en büyük kozlarından biri. Drogba'yla iletişimini koparmayan ve sık sık telefonda konuşan Bruma'nın en büyük hedefi, efsanenin forma numarasının hakkını sahada oynayacağı futbolla vermek.

Yayınlanma Tarihi:07:20,