SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fit durumuyla Hakeem şanslı

Pist ayrımı yapmadan birbirinden mükemmel yarışlar sergileyen şampiyon safkan Hakeem, fit durumunu titiz çalışmalarıyla devam ettiriyor. Hazırlıklarında da çok iyi görünen safkan kazanmaya yakın.

Güncellenme: 08:56, 23/07/2014
Fit durumuyla Hakeem şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Çok iyi hazırlanan ŞEKER AĞA ile formunu geliştiren ve bu mesafeyi seven MİTİCO ilk atlarım. Yeterli kondisyona sahip olan ARTIC MAN geniş kuponlarda bulunmalı.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran HAKEEM gerçekleştirdiği hazırlıklarında da tam not aldı. Pist ayrımı yapmayan kaliteli safkanın fotoyu rakiplerinin önünde geçmesini bekliyorum.

3.AYAK: Mükemmel bir forma sahip olan MY DEAR SON yatkın olduğu pistte ve tam mesafesinde start alıyor. Safkan seriyi sürdürebilir. En sert rakibi ES ES RUNNER olacaktır. MANOUSH'a da bir çarpı atılmalı.

4.AYAK: Çok iyi hazırlanan MISS ZEYNEP'in çok iyi koşmasını bekliyorum. BLAZE OF GLORY ve CALYPSO SEA hata affetmez. SHE NAZAR, LEA ve GASTEMENA daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: İstikrarlı safkan AL ANDALUS ilk atım. OCEAN SOUND çok iyi durumda. SARS, MIA VICTORY, TAHİRİ ve NOISY BOY ise göz önünde bulundurulması gereken isimlerdir.

6.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım YALINAY ve hazır kıta ÇETİNYÜREK kuponlara öncelikle işaretlenmeli. UÇBEYİ'nden iyi bir yarış gelebilir. YİĞİT HORSE, KÖKAĞA ve AKÇABEY de kollanmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 1-3-5 4 2-1-5 9-3-4-10-7-6 3-4-2-10-9-7 3-6-2-9-11-7