SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cenk Tosun çok iddialı

Hereford maçında 27 dakikada hat-trick yapan Kartal’ın genç yıldızı, “Sonraki karşılaşmalarda bu rakamın da üzerine çıkmak istiyorum. Taraftarın önünde oynamak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Güncellenme: 10:46, 23/07/2014
Cenk Tosun çok iddialı

Safa Can KONUKSEVER / AMKSPOR

Beşiktaş’ın yeni transferi Cenk Tosun, Hereford'la oynanan hazırlık karşılaşmasında oynadığı futbolla yıldızlaştı. 27 dakikada rakip fileleri tam 3 kez havalandıran gurbetçi futbolcu, AMK'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Hayalini kurduğum ve taraftarı olduğum Beşiktaş'la ilk maçıma çıkmak son derece heyecan vericiydi” diyen Cenk Tosun, sözlerine şöyle devam etti..

‘ÇOK HEYECANLIYIM’

“Hazırlık maçlarının amaçları farklıdır, fakat 3 gol atmak tabii ki güzel. İlk maçımda 3 attım, belki sonrakilerde bunun üstüne de çıkarım. Taraftarın önüne çıkmak için inanılmaz sabırsızım ve tabii ki onlara en iyi Cenk Tosun'u izlettirmek için çalışıyorum…”

Demba Ba'nın kalitesinin tartışılmaz olduğunu da sözlerine ekleyen Cenk, “Demba Ba kendini ispatlamış bir golcü. Hem partnerim hem de rakibim diyebilirim. Sanırım Chelsea'yle sezon öncesinde çok fazla çalışma imkanı bulamamış, ama sahaya ilk çıktığında ağırlığını hissetiren bir oyuncu. Beşiktaş'a birlikte maksimum katkı sağlayacağız” dedi.

Yayınlanma Tarihi:07:38,