SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Altınordulu futbolcular stres attı

Yeni sezona Isparta'da hazırlanan PTT 1. Lig'in yeni ekibi Altınordu'da futbolcular, 1965 metre yüksekliğindeki Sümbül Tepe'sine çıktı.

Güncellenme: 11:04, 23/07/2014
Altınordulu futbolcular stres attı

Sezon hazırlıklarını Isparta Davraz’da sürdüren Altınordu’nun teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, “Hazırlıklarımız yüksek tempoda ve aralıksız devam ediyor” dedi.

Davraz kampı sırasında telesiyejle 1965 metre yüksekliğindeki Sümbül Tepe’nin zirvesine çıkan Altınordulu futbolcular Eğirdir Gölü’nü ve çevresini görme imkanı buldu.

Teknik direktör Hüseyin Eroğlu, geçen sezon içerisinde de bu tür sosyal faaliyetler düzenlediklerini belirterek, “Kamp dönemindeki bu gezi, herkesin değişik bir atmosfer yaşamasını sağladı. Hazırlıklarımız yüksek tempoda ve aralıksız olarak devam ediyor” dedi.

İlk hazırlık maçında Spor Toto Süper Lig ekibi Kardemir Karabükspor’a 2-0 mağlup olan Altınordu, yarın Davraz’da kendisi gibi ligin yeni ekibi Alanyaspor’la karşılaşacak. İkinci etap kampını cumartesi günü tamamlayarak İzmir’e dönecek olan Altınordu, daha sonra çalışmalarına Selçuk-Efes’te devam edecek.