SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Coşkun Nil ve Killer Race

Günün en kalabalık yarışında start alacak olan KILLER RACE iyi bir tutması halinde bu grubu geçecektir. Günün ikinci sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

Güncellenme: 10:49, 22/07/2014
Coşkun Nil ve Killer Race

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son haftaların formda safkanı ÇAYKARA RÜZGARI kazanabilir. MEKTUM artan formu ile en sert rakiptir. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar BÜYÜLÜ GÖL, SOKU, EMİRDEVİR ve BAŞ YAZAR'ı değerlendirebilir.

2.AYAK: KASABALI TEMEL ve MAGDALENA arasındaki mücadele büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

3.AYAK: Son yarışları oldukça ilgi çekici olan TORUN ANGEL kazanmaya en yakın isimdir. CORDELYA STAR bana göre en yakın rakip olup sürprizi kum pistte etkili olmasını beklediğim AFRICAN QUEEN gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Süper formu devam eden COŞKUN NİL yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Günün ilk bankosu olarak yazabilirsiniz.

5.AYAK: Başarılı yarışlar sergilemesine rağmen bir türlü kazanamayan TELLİ TURNAM bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Kötü koşması halinde her geçen gün daha iyi duruma gelen AZAKKALE devreye girecektir.

6.AYAK: Günün en kalabalık yarışında start alacak olan KILLER RACE iyi bir tutması halinde bu grubu geçecektir. Günün ikinci sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

TAHMİN

8-9-5-2-6-3 5-7 3-1-6 1 6-1 6