SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilinen güç ve kalitesiyle Karaüzüm yine şanslı

Mükemmel bir forma sahip olan Karaüzüm, yine oldukça müsait rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Kaliteli safkan çok iyi uyum sağladığı binicisiyle, yatkın olduğu pist ve mesafede seriye devam edecektir.

Güncellenme: 10:47, 22/07/2014
Bilinen güç ve kalitesiyle Karaüzüm yine şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: İdmanlarında çok iyi görünen THE DAUGHTER SUN ve hazır kıta TRIPLE LION ilk atlarım. Bu ikiliye rakip olarak APRIL BABE, GETLOUD ve GOOD HEARTED üçlüsünü öneririm.

2.AYAK: Üstün formunu devam ettiren UÇARLIM ve son yarışı kesinlikle ölçü olmayan TEKELİHAN yarışın önde gelen isimleridir. SERTAĞA'dan iyi bir koşu bekliyorum. KOPUZ ve ŞAHSERİM'e dikkat.

3.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alan KARAÜZÜM, start aldığı bu rakiplerini daha önce de geride bırakmıştı. Formunun zirvesindeki safkanın bilinen güç ve kalitesiyle yine kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Fit durumunu titiz çalışmalarıyla eksiksiz olarak sürdüren LAGUARDIA birinciliklerine bir yenisini daha eklemeye yakın görünüyor. Rakip arayanlara KURTARBABA'yı öneririm.

5.AYAK: İstikrarlı MERKÜR-OĞLU daha da ilerlettiği formuyla kazanabilir. REİSBABA ve ZEKİBEY en yakın rakipleridir. GÖKKALE, SIRA DAĞLAR, OĞULSEFA ve NALÇIKANLI'ya dikkat.

6.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde PARK CEYHAN, SİNCAP GÜL ve PARTNER SCORE başta olmak üzere, IN FOCUS, MANTENUTA, STERK DANCER ve TEKDAL sırasıyla değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN

8-3-4-7-2 6-5-3-2-9 4 1-3 1-5-3-8-2-11-9 5-10-4-14-12-6-7