SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Altı oyuncu daha alacağız”

Giresunspor Kulüp başkanı Bozbağ: "Kazanmak için oynayan, hırslı, dinamik, bütün şehrin ve Türkiye'nin beğenisini kazanan bir Giresunspor olacağız"

Güncellenme: 20:36, 22/07/2014
“Altı oyuncu daha alacağız”

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor, kulüp tesislerindeki antrenmanla sezon hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Mehmet Birinci yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda oyuncular, koşu, kondisyon hareketleri, pas çalışmasının ardından 3 gruba ayrılarak dar alanda çift kale maç yaptı.

Kulüp başkanı Mustafa Bozbağ yaptığı açıklamada, sezon hazırlıklarının iyi gittiğini söyledi.

Öncelikli hedeflerinin ayakları üzerinde durabilmek olduğunu belirten Bozbağ, “Ondan sonra bu şehri en iyi noktada temsil etmek. Hedefimiz, oynayabildiğimiz kadar yukarılara oynayabilmek. Kazanmak için oynayan, hırslı, dinamik, bütün şehrin ve Türkiye’nin beğenisini kazanan bir Giresunspor olacağız. Bütün çalışmalarımız, hedefimiz bu yönde” diye konuştu.

Transfer çalışmalarının 30 Ağustos’a kadar devam edeceğini anlatan Bozdağ, “Kadroda tutmamız gereken oyuncuları tuttuk, üzerine de 7-8 oyuncu aldık. 6 oyuncu daha alacağız. Sağ bek, sol bek, kaleci, stoper ve iki tane de santrfor alacağız. Onlarla ilgili de arayışlar devam ediyor, inşallah en kısa zamanda da sonuçlandıracağız” ifadelerini kullandı.