SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenercell 19.07 gününde forma kazandırdı

Fenercell’liler, kendilerine sunulan özel ayrıcalıkların tadını çıkarmaya devam ediyor. Diego Ribas Fenercell’lilere özel sürprizlerini 19.07 günü sundu... Fenercell’liler, Diego Ribas imzalı yeni sezon formasının da sahibi oldu

Güncellenme: 15:39, 21/07/2014
Fenercell 19.07 gününde forma kazandırdı

19 Temmuz günü Bağdat Caddesi'ndeki Fenercell Avea Mağazası'nda, Fenercell'in avantajlı tarifelerine geçen taraftarlar; Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Diego Ribas imzalı, yeni sezon formasının da sahibi oldular. Haber, sosyal medyada duyurulduğu andan itibaren ise, 2 günde 1 milyon kişiye ulaştı.

Saat 19.07'de herkes sustu, Halit Kıvanç konuştu

Bu anlamlı günde özel bir sürpriz daha hazırlayan Fenercell, saat 19.07'de, yılların usta spikeri Halit Kıvanç'ın sesi ile Fenercell'in özel kutlama mesajı, tüm ulusal radyo kanallarında aynı anda yayınladı.

Diego Ribas'tan Fenercell'lilere özel kutlama mesajı

Fenercell'lilerin biribirinden farklı ayrıcalıklara sahip olduğu bu özel günde, bir diğer sürpriz ise, Diego Ribas'ın Dünya Fenerbahçeliler Günü için Fenercell kullanıcılarına özel olarak hazırladığı kutlama mesajının tüm Fenercell müşterileri aranarak kendilerine dinletilmesi oldu.

Fenercell'den imzalı Dünya Kupası topu hediye edildi!

Dünya Fenerbahçeliler Günü kutlamaları dahilinde, sosyal medya kanallarında düzenlenen yarışmalar kapsamında Fenercell'liler, Webo, Raul Meireles, Kuyt, Emenike imzalı 5 adet Dünya Kupası topunun sahibi oldular.