SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: İlk kez start alacak tayların tümünün kazanma şansı olup, tayların tümünü ayırt etmeden altılı kartlarınıza yazmanızı öneriyorum.

2.AYAK: Bir diğer zor yarışta altılı ganyanın ikinci ayağı olup NECME KIZI başta olmak üzere SİS, GÖZDEÖZLEM, CAM KESTİ, BURGAZBEYİ, SALUR ve POWER OF THE SUN ayırt edilmemeli.

3.AYAK: İlk kez koşacak tayların içinde oldukça hazır görünen NOW OR NEVER kazanabilir. Kötü koşması halinde GOLD VIC en küçük hata affetmez.

4.AYAK: Start aldığı dört koşuda kazanma başarısı gösteren TAYFUNER kazanma geleneğini bu yarışında da sürdürecektir. Altılı kartlarınıza günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

5.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim TANATAR kazanacak kadar iyi görünüyor. Zaman zaman etkili yarışlar sergileyen ve yarış galobunda oldukça iyi görünen ŞAHPAZLI en sert rakiptir.

6.AYAK: Son yarışını beğendiğim YİĞİT OĞLUM yine kazanabilir. NORTH VALLEY sert rakiptir. Tabela bahis oynayanlar AYAZBEY, GRAND STAR, BULBASUAR, WEMBLEY ve ROYAL WINNER'i değerlendirebilir.

TAHMİN HEPSİ 2-8-11-12-1-6-7-5 3-7 2 4-3 4-14