SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Suzi Gold banko

Türk yarışçılığının derbisi 89. Gazi Koşusu’ndaki müthiş sprintiyle elde ettiği son ikinciliğinde harika görünen şampiyon kısrak Suzi Gold, etkili formunu koruyor. Bu rakiplerinden çok daha iyi durumda olan başarılı kısrak, kazanmaya çok yakın.

Güncellenme: 10:25, 20/07/2014
Suzi Gold banko

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Kaliteli orijinalitesiyle ALTUN ÇELİK ilk şans vereceğim isimdir. İdmanlarında çok iyi görünen YİĞİTİN KIZI ve ARZU GIZIM hata affetmez. Sürprizcilere BERTARAF'ı öneririm.

2.AYAK: Mükemmel bir şekilde kazandığı son iki yarışıyla formunu gözler önüne seren EL GANADOR yine birinciliğin en kuvvetli adayıdır. İyi hazırlanan YARAMAZ ÇOCUK hata affetmez. Seri stiliyle ALWAYS PRESIDENT da yazılmalı.

3.AYAK: Son iki yarışında da şanssızlıklar yaşayan şampiyon safkan KULOĞLU öncelikli isimdir. Fit durumda olan YILDIRIMBEY en yakın rakip olarak görünüyor. YENİ KARTAL ve BRAVE SON daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Formunun zirvesindeki SANTINO birinciliklerine bir yenisini daha ekleyebilir. Eksik koşması halinde devreye iyi durumlarıyla BERKARAR ve ŞİİR GİBİ ikilisinin girmesini bekliyorum.

5.AYAK: Start aldığı bu rakiplerinden hem form, hem de kalite olarak bir gömlek daha üstün olan SUZİ GOLD'un, sevdiği pist ve mesafede fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

6.AYAK: Sıkı hazırlıkları bulunan BUZDENİZİ ve her geçen gün formunu artıran ZENGİN KIZ uygun grupta öne çıkan ilk isimler. Geniş kupon yapanlara ÖZGÜLEN, ALTUN PINAR, KARAGÜZEL ve MERZA'yı yazmalarını öneririm. Bol şanslar.

TAHMİN 2-8-4-6 1-7-2 5-8-7-1 5-3-7 6 2-9-7-1-6-4