SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de geçen sezonu şampiyon tamamlayan Fenerbahçe, yeni sezonun hazırlıklarını Topuk Yaylası’nda gerçekleştirdiği kampta sürdürüyor.

 

Fenerbahçe kampında basın toplantısı düzenleyen Alper Potuk, gelecek sezon ve kamp hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Şampiyon olmak istediklerini söyleyen Potuk “Geçen sezon ilk defa sizlerin önüne burada çıkmıştım, şampiyon olduk. İnşallah bu sene de şampiyon olacağız! 4. yıldızı takarak adımızı tarihe yazdırmak istiyoruz. Benim için önemli olan oynamak. Orta saha, sağ açık, sol açık hiç fark etmez. Nerede görev verilirse en iyi şekilde oynamaya çalışırım” dedi.

Yeni transfer Diego hakkındaki görüşlerini açıklayan genç futbolcu “Diego çok iyi bir oyuncu. Bunu futbolu bilen herkes biliyor. Umarım bize çabuk uyum sağlar ve şampiyonlukta büyük katkıları olur” şeklinde konuştu.

 

“ORTAM ÇOK İYİ”

Sarı-lacivertli takımın kampını değerlendiren Potuk şunları söyledi:

“Havaların sıcak olmaması bizim için daha iyi. Sadece biraz sis var. Topuk Yaylası’nın havasından memnunum.

Futbola Eskişehir’de başladım ve orada da güzel bir ortamımız vardı. Fenerbahçe’ye gelince bir değişiklik olmadan aynı aile ortamını gördüm. Laf olsun diye söylemiyorum çok güzel bir aile ortamı var ve inşallah bu durum bozulmadan devam eder.

Yemeklerden sonra çay içerken tavla oynuyoruz. Emre abi ile 3 maç yaptık 2’sini ben 1’ini Emre abi aldı.

Ersun hoca ile 2,5 senedir çalışıyoruz. Hedefleri sürekli konuşuyoruz. Yapmam gerekenleri ve neler yapacağımı konuşuyoruz.”

Yayınlanma Tarihi:13:44,