SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son ayakta Kikkuli

Son ayakta Kikkuli

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son koşusundaki ikinciliği oldukça ilgi çekici olan SANTA CLARA ve ilk koşusunu da fazla sıkıştırılmadan yarış gösterilen SADIK AĞA maiden'e veda etmeye en yakın ikilidir. Geniş altılı oynayanlar CANŞEN, DOUBLE STEEL ve BERSİS'i ihmal etmesinler.

2.AYAK: Son haftaların flaş ismi MÜŞTAK yine kazanabilir. Son yarışı ölçü olmayan MERT sert rakip olup, sürprizi ALTINKILIÇ ya da EYMEN yapabilir.

3.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde MELİSKIZ, MELOŞ, ÖZÇETİN, LALE KIZIM, ZÜMRÜT KIZI ve ZARİFKIZ altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

4.AYAK: İdman pistinde çok iyi gördüğüm MATMAZEL ÇİKOLATA kazanabilir. Kötü koşması halinde RENK ve BUBONA en küçük hata affetmez.

5.AYAK: Günün en önemli koşusu olan altılı ganyanın beşinci ayağında TEMELHAN rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. NEIL yarışın bir diğer şanslı ismi olup bu ikili altılı kartları için yeterlidir.

6.AYAK: Kısa mesafeli yarışlarda oldukça başarılı koşan KİKKULİ, güzel hazırlıklarıyla bugün beyaz bayrak ayna yapabilir. Sizlere tek yazmanızı öneriyorum.

TAHMİN 5-3-2-7-1 4-8-3-15 5-6-3-7-9-4 4-1-5 6-3 3