SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İtalyan hocadan bayram müjdesi

Aslan 28 Temmuz’da, Ramazan Bayramı’nın ilk günüyle beraber 4 gün izin yapacak. İtalyan hoca ayrıca, Selçuk’a tatil dönüşü yapılacak 1 haftalık çalışmanın programını da kağıda yazıp verdi.

Güncellenme: 09:16, 19/07/2014
İtalyan hocadan bayram müjdesi

Yasin YILDIRIM / AMKSPOR

Avusturya'da hazırlıklarını sürdüren G.Saray'da, Prandelli takımın çalışma temposundan çok memnun kaldı. İtalyan hoca bu nedenle, kampın bitmesini beklemedi ve dün futbolcularına izin müjdesi verdi. Sarı-kırmızılılar 27 Temmuz'da İstanbul'a dönecek. Ayın 28'inde Ramazan Bayramı başlayacak. G.Saray da bayramın ilk günüyle beraber 4 gün izne çıkacak. Prandelli bu haberi bizzat Selçuk'a söyledi. Prandelli ayrıca Selçuk'a bir de kağıt uzattı.

6’SINDA RAKİP ATLETICO

Kağıtta takımın tatil dönüşü yapacağı 1 haftalık çalışma programı yazıyordu. Bu hareket akıllara Cimbom'un eski hocası Mancini'yi getirdi. Hatırlanacağı üzere Mancini, neredeyse bütün maçlarda saha içine taktik kağıdı gönderiyordu. Programın detayları da ortaya çıktı. Cimbom, 1 Ağustos'ta toplanacak. 6 Ağustos'ta Atletico Madrid ile oynanacak hazırlık maçına kadar tesislerde çalışacak. Daha sonra ikinci etap yurt dışı kampı için tekrar yollara düşülecek.

Yayınlanma Tarihi:09:15,