SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Kum pistte başarılı koşuları ile dikkat çeken BAMBALERO ilk şansta. RIGHT OR WRONG kazandığı koşu ile formunu bir kez daha kanıtladı. GIFTED AKAY ve DİLŞARBEY daha sonra şans vereceğim isimler.

2.AYAK: EMBOAR ve LEONE ORO ikilisi ilk bakışta ön plana çıksalar bile bu koşuya çok at yazmak gerekir. FIRKATEYN, ANDERSEN ve İKAB benim önereceğim diğer taylar.

3.AYAK: Çim pisti seven İNANLI OĞLU burada koşacağı rakiplerinden daha farklı performansta görünüyor. Safkanın Özcan Yıldırım ile koşuyu kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Formda taylar bir arada koşacak. DEDEMŞAH, BİCİ BİCİ, OĞLUM BERAT ve DELTA DART arasında ayırım yapmak hata olur.

5.AYAK: MOĞOLGÜLÜ iki startında da beğendiğim isim oldu. Tayın idman durumu da iyi. KATI SEMİH süper formu ile dikkat çekiyor. HOŞKADEM önde rahat kalabilirse bitirebilir. Yine formda bir isim olan MERKÜRÜN KIZI kuponlara yazılmalıdır.

6.AYAK: CELSIUS son iki yarışında ikincilik yaparken dikkat çekti. CYRSTAL COVE, BERFİNİM ve ALAZIM sırası ile rakip gördüğüm taylar.

TAHMİN 9-4-8-7 2-4-3-1-11 1 2-6-4-7 7-3-2-6 1-11-9-7