SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bici Bici yine kazanır

İstanbul’da start aldığı ilk iki yarışını da çok kolay bir şekilde kazanan Bici Bici, sahip olduğu kusursuz formunu koruyor. Fit durumdaki tayın bu koşudan da galip ayrılmasını bekliyorum.

Güncellenme: 11:47, 19/07/2014
Bici Bici yine kazanır

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Son yarışında mükemmel görünen RIGHT OR WRONG yarışın en iddialı ismidir. İstikrarlı safkan BAMBALERO en ufak hata affetmez. Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden GIFTED AKAY da kollanmalı.

2.AYAK: Çim pistteki son yarışı kesinlikle ölçü olmayan EMBOAR kazanabilir. İKAB'dan başarılı bir yarış bekliyorum. LEONE ORO, NANİ NANİ, ANDERSEN ve FIRKATEYN daha sonra düşünülmeli.

3.AYAK: İdmanlarında mükemmel görünen İNANLI OĞLU uygun grupta ağır basıyor. GENCERHAN çok iyi durumda. KANDAHAR da kuponlara yazılmalı.

4.AYAK: Yarış hayatına İstanbul'da başlayan ve bugüne kadar iki kez start alan BİCİ BİCİ, rahat kazandığı yarışlarının biricisinde fotoyu 5 boy, ikincisinde ise uzak farkla önde geçerek tüm izleyenlerden tam not almayı başarmıştı. Kaliteli tay bugün de kazanmaya çok yakın.

5.AYAK: Denk isimlerin mücadele edeceği bu ayağa çok at yazmakta fayda var. KATI SEMİH, MOĞOLGÜLÜ ve MERKÜRÜN KIZI başta olmak üzere, HOŞKADEM, BORBORE, ZÜLUMKAR ve TATLIKOTAN şans vereceğim isimler.

6.AYAK: Son yarışlarında mükemmel görünen CELSIUS iyi hazırlıklarıyla koşuya ağırlığını koyabilir. CYRSTAL CLEAR sert rakibidir. Sürprizcilere ESLEM'i öneririm. Bol şanslar.

TAHMİN 4-9-8 2-11-4-12-1-3 1-4-5 6 3-7-6-2-1-8-5 1-11-12