SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Kum pistte kısa ve uzun mesafede koştuğu son 3 yarışını ikinci bitiren BAMBALERO süren formu ve Karataş ile günün en sağlam atıdır.

2.AYAK: LEONE ORO bu yarışa çok iyi hazırlandı. FIRKATEYN tabela içinde kaldığı yarışlarında fena değildi. EMBOAR ve AZMERA sağlam kartlara yazılmalı.

3.AYAK: İNANLI OĞLU iyi form durumu ile en şanslı safkandır. GENCERHAN kazandığı koşu ile moral buldu. MUSON RÜZGARI ve KANDAHAR favorinin hatasını kollayacak diğer safkanlardır.

4.AYAK: DEDEMŞAH Kum ve çim pistte start aldığı yarışlarında kalite bir tay olduğunu kanıtladı. 2 yarış koşan ve zirvede yer alan OĞLUM BERAT ilk rakiptir. MOĞOL GÜLÜ iki çim yarışında da etkili olurken bu koşuda da zirveyi zorlayacağını belli etti.

5.AYAK: KATI SEMİH Adana'dan sonra Ankara kumunda da kazanırken iyi göründü. HOŞKADEM, MERKÜRÜN KIZI ve MOĞOL GÜLÜ sırası ile rakip olabilecek taylar.

6.AYAK: ALAZIM Adana kumunda ikinci kalırken iyi koştu ve burada da etkili olmasını bekliyorum. CYRSTAL COVE, CELSIUS ve BERFİNİM daha sonra düşündüğüm taylar.

TAHMİN 9 4-3-2-8 1-4-3-5 2-4-6 3-2-6-7 7-11-1-9