SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Çim yarışlarını iyi koşan GÜNHAT ilk şanslı safkan. PAMUK ABLA mükemmel form yakaladı. RABİA seri stili ile kaçıp bitirebilir. ÇİSİL ve DİLRUBA SULTAN sürpriz.

2.AYAK: LADY BEAUTY çim pistte yarım boyla ikinci kaldığı yarışını çok iyi koştu. RUSSIAN RIVER ve ERBAB form tutan taylar ve mutlak yazılmalılar.

3.AYAK: MAVİ BONCUK çim pistte kazanırken, kum pistte de 2. oldu. Tayın formu artıyor. Bana göre tek rakip iki yarışını da iyi koşan FAUSTINO olur.

4.AYAK: 1400 metre çim pistte koştuğu yarışını kazanmayı başaran BATURŞAH idmanlarında da mükemmel görünüyor. Safkanın süren formu ile bu yarışı da kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: PAMUK NİNE güzel form durumu ile sevdiği pist ve mesafede iyi koşacak. GÖKMENER iç sahada yaptığı galoplarında fena görünmedi. CAPPADOCIA ve ÇETİNASLAN ikilisi diğer şanslı safkanlar.

6.AYAK: AGARTA grubun formda tayı ve ilk şansı veriyorum. MY OCEAN Çarşamba sabahı yaptığı işinde çok iyi not aldı. RÜZGAR KANAT, AKALIN ve iç sahadaki sprintinde harika görünen SUPERIORE çok at yazanlarca düşünülmelidir.

TAHMİN 3-6-1-2-9 9-4-3 2-7 5 4-3-5-8 7-4-5-2-12