SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Agarta kazanabilir

Hızlandırdığı idmanlarıyla formunu bir kat daha artıran ve bu yarışa çok iyi bir şekilde hazırlanan Agarta’nın, müsait rakipleri yanında fotoyu önde geçerek, Altılı Ganyan’ın kapanışını yapmasını bekliyorum.

Güncellenme: 08:54, 18/07/2014
Agarta kazanabilir

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Titiz çalışmalarının yanı sıra sıklet avantajı da bulunan DİLRUBA SULTAN ilk atım. Seri stilli RABİA önde kuracağı temposuyla bitirebilir. Geniş oynayanlara GÜNHAT'ı da yazmalarını öneririm.

2.AYAK: Fit durumda olan LADY BEAUTY, son üçüncülüğünü daha sert rakipleri arasında elde eden ERBAB ve çok iyi bir kan hattına sahip olan RUSSIAN RIVER üçlüsü bu ayak için yeterli görünüyor.

3.AYAK: Denk güçteki isimlerin bir araya geldiği bu ayak oldukça karışık görünüyor. RENGÜL, FAUSTINO, MAVİ BONCUK, TEKELİ KIZI, BİLGESU ve ŞULELİ kuponlara birlikte işaretlenmeli.

4.AYAK: Sevdiği pistte start alan RAST ve BATURŞAH en iddialı isimler. MERTKAL kesinlikle ihmale gelmemeli. HALİSBEY, KIBRIS ve DEVKAYA da göz önünde bulundurulmalı.

5.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan GÖKMENER, PAMUK NİNE ve ÇETİNASLAN üçlüsü yarışın önde gelen isimleridir. KOBRA SEL, CAPPADOCIA ve İMPARATOR ise iyi durumlarıyla takip edilmesi gereken diğer isimlerdir.

6.AYAK: Hız verdiği idmanlarıyla çok daha iyi duruma gelen AGARTA, bu yarış için yaptığı hazırlıklarında da göz dolduran. Formda tayın Maiden'a veda etmesini bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 9-1-3 9-3-4 5-7-2-4-8-3 4-5-3-1-7-2 3-4-8-7-5-2 7