SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Saint Tropez şanslı

Saint Tropez şanslı

İlk 2 startında çok iyi performans sergileyerek başarılı 3.’lükler yapan Saint Tropez, bu yarışa özel işlerle hazırlandı. Uygun grupta koşan formda tay, büyük sıklet avantajıyla kazanabilir.

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Ankara'da son derece parlak bir sezon yaşayan HUMA KUŞU yarışın önde gelen ismidir. BATMANCI en ufak hata affetmez. MAGNIFCA PRESENZA, GOLD DANCER ve IMPASSIONED daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Son yarışında çok iyi görünen SİNANAĞA yine şanslı. SAFALIM kuponlara mutlaka işaretlenmeli. KOCABATUR, TYPHOON, MAHMUT BERAT, PASTACI ve SAĞNAKHAN da göz önünde tutulmalı.

3.AYAK: İlk iki startında elde ettiği üçüncülükleriyle beğenilen ve bu yarışa çok iyi hazırlanan SAINT TROPEZ'in, boş kilosu ve artan tecrübesiyle Maiden'a veda etmesini bekliyorum.

4.AYAK: Sonları çok kuvvetli bir safkan olan DASKYLEION, sevdiği pistte MITELO ve fit durumunu devam ettiren KÜÇÜK MATRA arazındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum.

5.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen AMERİKALI, formunun zirvesindeki ÇAĞANTERCAN ve bu mesafelerin başarılı isimlerinden CASH AKÇE ilk atlarım. MADIBA ve KAFKASLI rakipleridir.

6.AYAK: Tabela içinde bitirdiği ilk startı ardından çok daha iyi duruma gelen ARMATÖR ve hazır kıta ASMİN KIZI en iddialı isimlerdir. MESOPOTAMİA ve AĞİTA ise geniş kuponlarda bulunmalı. Bol şanslar.

TAHMİN 1-5-7-4-6 3-11-5-9-1-4-7 8 4-1-2 1-6-5-7-3 8-1-15-5