SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karabükspor’dan İshak açıklaması

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan, milli futbolcu İshak Doğan için Karabükspor genel menajeri Tarık Yurttaş önemli açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 15:18, 17/07/2014
Karabükspor’dan İshak açıklaması

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Yurttaş, Galatasaray’la görüşmelerimiz devam ediyor. Biz İshak’la sözleşme uzattık; ama bu İshak’ın transfer bedelinin değiştiği anlamına gelmiyor. Aynı fiyat geçerli. Önceki duruşumuz neyse, bugünkü duruşumuz da aynı. Biz önce futbolcumuzun daha iyi yerlerde, hayallerindeki yerde oynamasını sağlayacak bir kulübüz” dedi.

‘FUTBOLCU TAKASI DA GÜNDEME GELEBİLİR’ 

Tarık Yurttaş, “İshak, kulübün menfaatlerine uygunsa ben de bu karara uyarım diyor. Hocamız Tolunay Kafkas’ın görüşleri bu noktada en önemli konudur. Hocamızın da İshak konusunda aynı görüşleri paylaşmasaydık bu noktada İshak için görüşmelerimiz olmazdı. Biz şu anda İshak’ın transferi konusunda parasal değer konusunda hareket ediyoruz; ama bu yarın futbolcu takasının gündemine gelmeyeceği anlamına gelmez. Bir her kapıyı açık bıraktık. Hocamızın görüşü doğrultusunda hareket ediyoruz. Kafkas’ın düşüncelerine endeksli İshak’ın transferi. Bu konuda belirlediğimiz bir son tarih yok. Süreyle ilgili bir kaygımızı yok. Futbolcumuzun mutluluğu önemli” diye konuştu.

Radyospor

Yayınlanma Tarihi:15:13,