SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Denk güçlerin bir araya geldiği altılı ganyanın başlangıç ayağında start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

2.AYAK: Son yarışları olukça ilgi çekici olan PASTACI bu kez kazanabilir. SAFALIM ve TYPHOON en sert rakipler olup, geniş altılı oynayanlar KOCABATUR, MAHMUT BERAT, SAĞNAKHAN ve DAĞIVAR yazabilir.

3.AYAK: İlk kez start alacak olmasına rağmen hazırlıkları oldukça ilgi çekici cinsten olan BİNBİRGECE kazanıp Maiden'a veda edebilir. LEATHER BAG ve SAINT TROPEZ en sert rakipleri olup, sürprizi SURUÇLUKADİRAĞA ve BALSU ikilisinden bekliyorum.

4.AYAK: Son iki yarışını kazanma başarısı gösteren MITELO ve açık yarışta tabela dışı kalan DASKYLEION arasındaki mücadele yarışın birincisini belirler.

5.AYAK: Son yarışlarını kazanma başarısı gösteren ÇAĞANTERCAN kazanma geleneğini bu yarışında da sürdürecektir. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

6.AYAK: Günün en zor yarışlarından biri olan son ayakta ASMİN KIZI ve AKŞEHİR altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Sürprizi YILDIZGÜZELİ gerçekleştirebilir.

TAHMİN HEPSİ 4-11-9-5-1-7-8 5-7-8-1-4 1-4 6 1-7-2