SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: Adana çiminde başarılı olan BATMACI Ankara çiminde ağır kilo ile üçüncü olurken dikkat çekti. Bu kez farklı koşmasını bekliyorum. Bana göre tek rakibi HUMA KUŞU olur.

2.AYAK: SAFALIM mükemmel form durumu ile dikkat çekiyor. Safkanın kilo avantajı da var. KOCABATUR, PASTACI, MAHMUT BERAT, SAĞNAKHAN ve TYPHOON çok at yazanlar tarafından düşünülmeli.

3.AYAK: Bu yarışa iyi hazırlanan BİNBİR GECE ilk şans vereceğim tay. SURUÇLU KADİRAĞA galobunda ilgi çekti. SAINT TROPEZ ve BALSU diğer şanslı taylar.

4.AYAK: MITELO mükemmel form durumu ile ilk şans vereceğim safkan. BLAKC KING ve DASKYLEION Gazi Koşusu'nda etkili olamadılar ancak burada rakipler uygun. Kısa ve orta mesafede iyi koşan KÜÇÜK MATRA mesafeden etkilenmezse kaçıp bitirebilir.

5.AYAK: ÇAĞANTERCAN altın çağını yaşıyor. Safkan sabahları da pırıl pırıl görünüyor. CASH AKÇE, KAFKASLI, MADİBA ve AMERİKALI rakip isimler.

6.AYAK: Ankara çiminde iyi koşuları ile kendisini ispat etmiş bir isim olan ASMİN KIZI Ahmet Çelik ile günün en sağlam atıdır.

TAHMİN 5-1 11-5-4-1-7-9 5-1-8-4 1-3-4-2 6-5-3-7-1 1