SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray FXTCR Erkek Voleybol Takımı, son 2 sezon Fransa'nın Tours takımında forma giyen tecrübeli Çek oyuncu Kamil Baranek’i kadrosuna kattı. 1983 doğumlu sporcu smaçör pozisyonunda görev alıyor.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Ülker Fanzone’da gerçekleşen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü İdari Direktörü Levent Akın ve Galatasaray FXTCR Mejaneri Sinan Cem Tanık da hazır bulundu.

Transferle alakalı konuşan Kulüp İdari Direktörü Levent Akın, ”2014-15 sezonunu son yabancı transferini gerçekleştirdik. Yabancılarla ilgili kontenjanımızı doldurduk. Transferimizin takımımıza büyük güç katacağını düşünüyorum. Takımımıza ve camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Yeni oyuncumuz Kamil Baranek ise ”Galatasaray forması giyeceğim için çok büyük bir onur yaşıyorum. Elimden gelenin en iyisin yapıp bu camiaya layık olmaya çalışacağım” şeklinde konuştu.

Takım Menajeri Sinan Cem Tanık da ”Son yabancı transferini gerçekleştirdik. Bir sakatlık yaşamazsak başka bir transfer düşünmüyoruz. Hem Milli Takım’da hem de kulüp takımlarında kendini gösteren bir sporcu. Takım için iyi bir kimya oluşturduğunu düşünüyorum. Takımımız çok istekli ve hevesli durumda. Bu durum da beni de çok heyecanlandırıyor. Umarım iyi bir sezon yaşarız” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:14:49,