SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya kampıyla sürdüren Galatasaray’da yönetim de transfer için arayışlarına devam ediyor.

Sarı kırmızılı yönetim teknik direktör Prandelli’nin isteği üzerine önceliği sağ bek transferine verirken, stoper konusundaki temaslar da hızlandırıldı.

Galatasaray yönetiminin bir süredir gündeminde olan Tarık Çamdal için ilk resmi temasın hafta başında sağlanması beklenirken, sarı kırmızılıların milli futbolcunun bonservisi için para artı 1 futbolcu önereceği belirtiliyor.

Tarık Çamdal’la daha önce görüşen ve her konuda anlaşan sarı kırmızılı yönetimin hafta başında Eskişehirspor’la yapılacak pazarlığın ardından bu transferi bitirmesi bekleniyor.

Galatasaray yönetimin Tarık Çamdal’ın yanı sıra stoper için çalışmaları da devam ediyor. sarı kırmızılılar Gremio’da kiralık olarak forma giyen, bonservisi Sao Paulo’da bulunan Rhodolfo için yapılan teklife verilecek yanıtı bekliyor.

Rhodolfo için kulübünden gelecek yanıta göre B planını belirleyen Sarı kırmızılı yönetimin, Cagliari kulübüyle Astori konusunda masaya oturacağı öğrenildi.

Lig TV

Yayınlanma Tarihi:17:06,