SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Hayri Baba için rakipler uygun

Hayri Baba için rakipler uygun

Bu pist ve mesafede çok iyi yarışlar yapabilen Hayri Baba, ünlü binicisi Dettori ile kazanmaya çok yakın.

Rasim EPLİ

1.AYAK: GÖÇMENHAN çok iyi hazırlandı. Kısacı MY DAUGHTER en yakın rakiptir. İç sahada yaptığı işlerini beğendiğim TEARRA Selim Kaya ile düşünülmeli.

2.AYAK: Sürprize açık bir koşu. MANOUSH başta olmak üzere, BORGAHAN, MELROSA, HEIWA IWA, KING OF ANATOLIAN ve SABRET kuponlara yazılmalı.

3.AYAK: Form durumu zirvede olan BEAUGAZON ilk şans vereceğim safkan. INSPIRATION, MIA VICTORY, CANIS MAJORIS ve GAZELLA çok at yazanların tercihleri olmalı.

4.AYAK: Çim pisti ve kısa mesafeyi seven HAYRİ BABA bu yarışa çok iyi hazırlandı. Dünyanın en ünlü jokeyi L.DETTORI ile start alacak olan safkanı banko olarak öneriyorum.

5.AYAK: BABA MEVLÜT idmanda düzenli olarak çalışıyor ve durumu iyi. Kazandığı iki koşu ile formunu gösteren CABİRE bir diğer şanslı safkan. Bu ikilinin kötü koşması halinde, AKARÇAY ve KIBRISLI devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Koşu tecrübesi fazla olan ŞAHİN TEPESİ ilk şanslı tay. İki yarış koşan ve tecrübe kazanan ALANZA en yakın rakiptir. Bu yarışa iyi hazırlanan KOÇALI geniş kuponlara yazılmalıdır.

TAHMİN 1-3-7 5-2-6-8-9-10 2-3-4-5-8 3 2-9-1-6 8-9-7