SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Baba Mevlüt banko

Bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında mükemmel görünen Baba Mevlüt, son derece müsait rakipleriyle birlikte piste çıkıyor. Safkanın bilinen güç ve kalitesiyle bugün özlediği birinciliğe kavuşmasını bekliyorum.

Güncellenme: 10:23, 16/07/2014
Baba Mevlüt banko

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Son yarışını sprintinde geç başladığı için burunla kaybeden GÖÇMENHAN, bugün kazanabilir. MY DAUGHTER dünyaca ünlü jokey Frankie Dettori ile hata affetmez. MÜDÜR ve TEARRA da yazılmalı.

2.AYAK: Sevdiği pistte start alan SON OF PEACE, son yarışını kazanan MANOUSH ve hazır kıta KING OF ANATOLIA ilk atlarım. EL MIRADOR ve MELROSA sürprizde düşünülmeli.

3.AYAK: BEAUGAZON müsait grupta öne çıkan ilk isimdir. CANIS MAJORIS ihmale gelmez. MIA VICTORY'den iyi bir yarış bekliyorum. PEAKPOINT ve INSPIRATION'a dikkat.

4.AYAK: Bu ayağa ağırlık koyabileceğini düşündüğüm TIME TO DANCE ilk atım. Titiz çalışmaları olan HAYRİ BABA yazılmalı. SUDE SULTAN, NOISY BOY, KÖYLÜM ve SIERRA BLANCA geniş kuponlara işaretlenmeli.

5.AYAK: Bu yarışa dereceli işlerle hazırlanan BABA MEVLÜT'ün dişine göre rakipleri yanında, bilinen güç ve kalitesiyle fotoyu önde geçerek bugün özlediği birinciliğe kavuşmasını bekliyorum.

6.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok daha iyi duruma gelen ŞAHİN TEPESİ, yeterli pişkinliğiyle çok şanslı. Her geçen gün formunu geliştiren ALANZA ise artan tecrübesiyle hata affetmez. Bol şanslar.

TAHMİN 1-3-2-7 4-5-9-2-3-6 2-5-4-1-3 4-3-6-7-5-10 2 8-9