SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik direktör Fikret Yılmaz yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda oyuncular, koşunun ardından kondisyon hareketleriyle çalışmayı tamamladı.

Antrenman öncesi mor beyazlı ekibin kalecisi Alişan Şeker, Orduspor’da ikinci sezonunu geçirdiğini belirterek, şöyle konuştu:

“Geçen yıl şampiyonluk yaşamak için geldiğimi söylemiştim. Geçen sezon hiç kimse bize şampiyonluk gözüyle bakmıyorken biz lig boyunca hep üst sıralarda olmayı başardık. Bu sene de aynı görüşteyim. Geçen sezon Süper Lig’i kıl payı kaçırmıştık. Bu sezon inşallah yarım kalan bu işimizi tamamlayacağız. Hedef takım olmak da istemiyoruz açıkçası. Geçen yıl hep zirvede götürdük ama Süper Lig’e çıkamadık. Nasip değilmiş. 71 puan toplamamıza rağmen bir üst lige çıkamadık. Bunun da üzüntüsünü halen yaşıyoruz. İnşallah gücümüzü ortaya koyarak hedeflerimize ulaşacağız.”

“TAKIMDA ARKADAŞLIK GÜZEL”

Takımda çok güzel arkadaşlık ortamı bulunduğuna işaret eden Şeker, “Takıma yeni katılan 13-14 arkadaşımız hepsi pırlanta gibi. Herkes birbirleriyle uyum sağladı. İnşallah bu durum kamp süresince de devam eder. Umuyorum geçen yıl ki arkadaşlığı hep birlikte yeniden yakalarız” dedi.

Yayınlanma Tarihi:19:15,