SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Küfretti, şut çekti ve gönderildi!

Antalya’da Ajax ile oynanan hazırlık maçına Melo kaptan çıkmıştı. Çok sinirlenen Sabri, ertesi günkü idmanda Mancini’nin yardımcılarına doğru şut çekip küfür etti. Rapor aylar evvel yazıldı, Prandelli gelir gelmez uyguladı.

Güncellenme: 07:28, 14/07/2014
Küfretti, şut çekti ve gönderildi!

AMKSPOR

Yeni teknik patron Cesare Prandelli'nin gelir gelmez biletini kestiği Sabri Sarıoğlu ile ilgili birçok iddia ortaya atılmıştı. Kimi futbolcudan çok taraftar gibi davranmasına, kimi kilosuna ve formsuzluğuna vurgu yapmıştı. Ancak işin aslının bambaşka olduğu ortaya çıktı. Şok iddiaya göre Sabri'nin ipi geçtiğimiz ocak ayında çekilmişti, Prandelli'ye sadece son kararı vermek kaldı. O dönem Galatasaray, Antalya'da kamptaydı. Ajax ile oynanan hazırlık maçına Sabri ve Melo yedek başladı. İkinci devre Mancini iki yıldızı birden oyuna soktu, kaptanlığı Melo'ya verdi.

BARDAĞI TAŞIRDI

Bu olay Sabri'yi çok sinirlendirdi. Ertesi günkü idmanda Mancini'nin yardımcıları Lombardo, Salsano ve Carminati'ye doğru Türkçe küfür edip, üzerlerine şut çekti. 2 gün sonra Celtic maçına sakatlık bahanesiyle çıkmadı. 18. haftadaki G.Antep maçında da tavır yapıp pazubandı takmadı. Olaylar derhal rapor edildi. Fakat kadro kısıtlığı sebebiyle Sabri gönderilemedi. Yaşananlar bir kenara yazıldı, Prandelli gelir gelmez paylaşıldı. O da ilk iş olarak Sabri'yi sildi.

Yayınlanma Tarihi:07:14,