SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmasporun teknik direktörü Mustafa Çapanoğlu, “Geçen yıl yarım bıraktığımız işi bu yıl tamamlamak istiyoruz” dedi.

Çapanoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen yıl play-off karşılaşmalarında Ankaragücüne yenilerek PTT 1. Lig hedeflerini gerçekleştiremediklerini anımsattı.

Bu yıl zor bir grupta olduklarını vurgulayan Çapanoğlu, “Grubumuzda birçok iddialı takım var. El birliğiyle zoru başaracağımızı düşünüyorum. Geçen yıl yarım bıraktığımız bu işi bu yıl tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.

Transfer konusunda aceleci davranmadıkları ancak ihtiyaç duyulan mevkilere nokta transferler yaptıklarını dile getiren Çapanoğlu, şunları kaydetti:

“Sağ açık oyuncunun takıma kazandırılıp kazandırılmaması, geçen yıl Gençlerbirliğinden 1 yıllığına kiraladığımız Tayfun Bingöl’ün durumunun netleşmesine bağlı. Tayfun’un takımda kalmasını istiyoruz. Ancak Gençlerbirliği, Tayfun’un transferine olumlu bakmazsa bu mevkiye yeni bir transfer yapmak zorunda kalacağız.”