SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Diego için F.Bahçeli yöneticilerle sohbet ederken laf lafı açtı. Brezilyalı, F.Bahçe’ye gelirken bir çok isimle görüşmüştü. Alex, Zico, Cristian… Ama bir isim daha söylendi, Felipe Melo… G.Saraylı Melo ile de Diego’nun bir telefon görüşmesi olmuş.

AYNI GOLE SEVİNDİLER

Malum, iki oyuncu 2009’da Juventus’ta birlikte forma giymişti. Serie-A’da birlikte başarı için mücadele etmişler, birlikte gollere sevinmişlerdi. Diego da, G.Saraylı Melo’yu eski takım arkadaşı olduğu için aradı ve kendisinden F.Bahçe ile ilgili şu çarpıcı bilgileri aldı.

SEVENİ ÇOK FAZLADIR

F.Bahçeliler beni sevmezler ben de onları sevmem. Hatta birbirimizden nefret ederiz. Ama Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisine gidiyorsun. Güçlü kulüptür, taraftarı çok heyecanlıdır. Kamuoyunda çok etkili bir kulüp. Seveni de çok fazladır. Orada çok mutlu olursun.

GENİŞ AİLE İÇİN GENİŞ BİR EV

Diego Ribas, İstanbul’da günlerdir ev bakıyor. Önce kulüp Milenyum’daki evleri gösterdi, “Burada kalırsan ücreti kulüpten, başka bir ev istersen kira senden” dedi. Diego, F.Bahçe’nin evlerini küçük buldu, “Büyük bir ev istiyorum, çünkü gelenim gidenim çok olur. Biz geniş aileyiz” dedi. Kulüp yetkilileri daha büyük villa için arayışa başladı, Diego da Boğaz manzaralı büyük bir evde karar kılacak.

Akşam

Yayınlanma Tarihi:08:36,