SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok iyi hazırlanan Bertuğ kazanabilir

Sert rakipleri yanında elde ettiği son ikinciliğiyle dikkatleri üzerine çeken Bertuğ, bu yarışa çok iyi bir şekilde hazırlandı. Formda tayın müsait rakipleri yanında kazanıp, Maiden’a veda etmesini bekliyorum.

Güncellenme: 08:22, 14/07/2014
Çok iyi hazırlanan Bertuğ kazanabilir

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Yakın güçteki safkanların bir araya geldiği bu ayak oldukça zor ve sürprize hayli müsait görünüyor. Ben bu ayağın kapatılmasından yanayım.

2.AYAK: Rahat kazandığı son yarışında göz dolduran ALBURAK KIZI güzel formunu devam ettiriyor. İyi durumdaki NURCA inatçı karakteriyle hata affetmez. Bu pist ve mesafenin başarılı isimlerinden DEMRE yazılmalı. BURUKKIZI ve ALARAP'a dikkat.

3.AYAK: Form durumları çok iyi ve birbirine hayli yakın olan TUMBULZELE ile VELİ CAN KIZI eşit ve en şanslı isimlerdir. RAZYANA ve TOŞUR KIZI geniş kuponlarda bulunmalı.

4.AYAK: Fit durumunu titiz çalışmalarıyla devam ettiren TOPRAKBAY ve çok iyi bir yarış beklediğim ARMY OF FORTUNE ikilisi arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirlemesini bekliyorum.

5.AYAK: Sert gruptaki son ikinciliğiyle göz dolduran BERTUĞ, gerçekleştirdiği hazırlıklarında ise çok iyi göründü. Formda tayın rakiplerini geride bırakarak Maiden'dan çıkmasını bekliyorum.

6.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan YÖRÜKEFE ve YİĞİTASLAN öncelikli isimler. Seri stiliyle KANDEMİR ve son yarışında zorlanmayan AY NAR ihmale gelmez. ÇALIŞKAN da göz önünde tutulmalı. Bol şanslar.

TAHMİN HEPSİ 4-7-5-10-2 8-9-4-7 1-2 3 7-9-2-1-4