SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta transferdeki kaos devam ediyor. Anlaşma sağlanıp Beşiktaş’ın İngiltere kampına davet edilen ama KAP’a bildirilmediği gerekçesiyle idmanlara çıkartılmayan Yalçın’dan vazgeçildi. Oyuncu İstanbul’a dönüyor.

Beşiktaş macerası yalnız 2 gün süren Yalçın Ayhan, kararın ardından açıklamalarda bulundu.

Ayhan, Beşiktaş ile daha önceden protokol imzaladıklarını ve menajerinin de bilgisi dahilinde Beşiktaş’tan aldığı davet üzerine kampa katıldığını belirterek sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Bu yaşananlar Beşiktaş gibi büyük bir camiaya yakışmadı. Ben buraya kendi kafama göre gelmedim. Onlardan aldığım davet üzerine Beşiktaşlı futbolcular ile birlikte geldim. Bu yaşananlara gerçekten hiç bir anlam veremiyorum. Şu an çok şaşırmış durumdayım. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Futbol hayatımda ilk defa böyle bir olay ile karşılaşıyorum. Beşiktaş ile anlaşmadan buraya kendi isteğim üzerine geldiğim söyleniyor, böyle bir şey yok. Benim geleceğimden haberleri vardı. Bu yaşananlara inanmak gerçekten zor. Neler olduğunu ben de anlayamadım. Türkiye’ye dönüp menajerim ile görüştükten sonra gerekli değerlendirmeyi yapacağım.”

Yayınlanma Tarihi:18:45,