SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor Basın Sözüsü Ahmet Baydar, sezonluk kombine bilet satışlarına en geç 1 hafta içerisinde başlayacaklarını söyledi.

Baydar, yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonunda maçları oynayacakları yeni stadyumunda koltuklama işleminin tamamlandığını ifade etti.

Oynanacak maçlar öncesi taraftarların sezonluk kombine bilet noktasında yoğun bir talebi olduğunu belirten Baydar, şöyle konuştu:

“Sezonluk kombine biletlerin fiyatlarının belirlenmesi için öncelikle yeni stadyumumuzdaki tribünlerin koltuklarının monte edilmesini ve kapasitelerin belirlenmesi gerekiyordu. Bu işlemin tamamlanmasının ardından bilet fiyatları belirlendi. Taraftarlarımızın kombine bilet konusundaki ilgisi açıkçası bizleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı. Taraftarlarımızın da yeni stadyumumuzda takımımızı görmek adına sabırsızlandığını biliyoruz. İnşallah bu ilgi taleplere de yansıyacak ve Torku Konyasporumuz yeni sezonda örnek gösterilecek oranda doluluğun olacağı yeni stadyumumuzda maçlarını oynayacak. Sezonluk kombine bilet satışlarına en geç 1 hafta içerisinde başlayacağız. Şunu bir kez daha belirtmekte fayda var. Sezonluk kombine bilet sahibi olmak isteyen taraftarlarımızın öncelikle bir Passolig kartına sahip olmaları gerekiyor.”

Yayınlanma Tarihi:15:41,