SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Salih Dursun'un Trabzon'a verilmesinin ardından, sarı kırmızılı takımda kaptan Sabri ve Eboue kadro dışı bırakıldı. Elde Veysel ve Hamit kalınca Aslan gözünü Tarık ve Şener'e dikti.

SAĞ bekler tek tek elendi, transferin ilk sırasına bu mevkii yazıldı. Cesare Prandelli ile yeni bir sayfa açan G.Saray'da, kısa süre içinde aynı mevkiide oyunculara tırpan vurdu. Kayserispor'dan 2 milyon 750 bin Euro'ya alınan Salih Dursun, Olcan'a karşılık Trabzonspor'a verilirken, önceki günde Prandelli'nin kararı ile takımın diğer iki sağ beki kaptan Sabri Sarıoğlu ve Eboue ise kadro dışı bırakıldı. G.Saray'da 3 yıldır sağ bekte görev yapan Eboue ve Sabri ikilisinin ayrılığı sonrasında takviye şart oldu. Bu bölgede oynayabilecek isim olarak Veysel ve alternatif olarak Hamit Altıntop'u elinde bulunduran Prandelli ve G.Saray Yönetimi sağ bek transferi yapma kararı aldı. Ancak 5+3 sınırlaması nedeni ile Prandelli, sağ beke mutlaka yerli bir futbolcunun alınmasını istedi.

A PLANI TARIK ÇAMDAL BU bölgeye yabancı futbolcu hakkını kullanmak istemeyen G.Saray Yönetimi, Türkiye'nin öne çıkan 2 sağ beki Tarık Çamdal yada Şener Özbayraklı'yı kadrosuna katmak için harekete geçti. G.Saray'ın A planı ocak ayında da transfer etmek için çaba harcadığı Tarık Çamdal…

Sarı kırmızılı yönetim Sabri başta olmak üzere 3 sağ bekini liste dışı bıraktığı mevkiiyi Tarık ile doldurmanın peşinde. Eskişehirspor'a para artı takas futbolcu teklifi yapacak olan Galatasaray Yönetimi, Tarık Çamdal için Ontivero, Dany ve Prandelli'nin kadro dışı bıraktığı isimleri Es Es'e takas olarak seçmesi adına sunacak. Tarık için büyük çaba gösterecek olan G.Saray, sağ kanadı bu oyuncu ile dolduracak. Tarık Çamdal transferinde bir zorluk yaşanması halinde ise Bursasporlu Şener Özbayraklı için harekete geçilecek.

Hürriyet

 

 

 

Yayınlanma Tarihi:09:49,