SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Al Shabab ve Al Jazire’den sonra Monaco da Moussa Sow’a kanca attı. Falcao’yu Real Madrid’e satacak olan Kırmızı-Beyazlılar, Sarı-Lacivertliler’in golcüsü için 15 milyon Euro’yu gözden çıkardı.

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe formasıyla 15 kez rakip fileleri havalandıran ve şampiyonlukta büyük rol oynayan Moussa Sow, transferin gözde isimleri arasındaki yerini aldı. İki yıl daha sözleşmesinin bulunduğu Sarı-Lacivertliler'le yaptığı mukavelesinde ‘17 milyon Euro'ya serbest kalır' maddesi bulunan Senegalli yıldıza Al Shabab ve Al Jazire'den sonra Monaco da kanca attı. Fransa Ligi'nde mücadele eden Kırmızı-Beyazlılar, Real Madrid'e satacağı takımın yıldız ismi Falcao'nun yokluğunu Sow'la kapatmayı planlıyor. 27 yaşındaki golcü oyuncu için 15 milyon Euro'yu gözden çıkaran Monaco, Fenerbahçe Yönetimi'nin vereceği yanıtı bekliyor.

BAŞKAN SICAK BAKIYOR

Al Jazire ile Al Shabab'ın da ısrarcı olduğu 27 yaşındaki golcü, menacerleri aracılığıyla yıllık ücretine zam istemiş ve bu durum Sarı-Lacivertliler'in tepkisini çekmişti. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da, daha önce yakın çevresine yaptığı açıklamalarda beklentilerini karşılayacak bir rakamın teklif edilmesi  halinde Sow'u satacaklarını belirtmişti.

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:15:18,