SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Es-Es’te transfer ne zaman bitecek?

Geçen sezon kiralık olarak giden ve yeni futbolcuları denediklerini söyleyen Eskişehirspor'un hocası Sağlam, transferlerin Avusturya kampına kadar biteceğini belirtti.

Güncellenme: 13:44, 13/07/2014
Es-Es’te transfer ne zaman bitecek?

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “İyi çalışıp, sezona iyi başlayıp, geçtiğimiz sezondan daha iyi, ofansif anlamda daha üretken, zengin ve keyif veren futbol ortaya koyan takımı oluşturacağız” dedi.

Sağlam, Eskişehirspor Kulübü’nün resmi internet televizyonu olan “esestvonline.com”a yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonun ağustos ayında başlamasının erken olduğunu bildirdi.

Es-Es’in çalışmalara 2 Temmuz’da başladığını hatırlatan Sağlam, şöyle konuştu:

“Önceki sezon kiralık olarak gönderdiğimiz ve alt yapıdaki oyuncuları gördük. Yurt içinden ve dışından denenmek için futbolcular geliyor. İzleyip de tam emin olamadığımız, iyi referansla gelen kardeşlerimizi görme şansı bulduk. Aramıza yeni arkadaşlarımız da katılacak. Daha kaliteli bir kadroyla, temponun yükseleceği bir döneme gireceğiz. 27 Temmuz’a kadar Eskişehir’de çalışıp Ramazan Bayramı izninin ardından Avusturya’daki kampa geçeceğiz.”

Sağlam, yurtdışı kampına kadar transferini bitirmiş, kadrosunu hazırlamış, çalışmaya odaklanmış bir takım olacaklarını bildirdi.

Karakterli, profesyonel, işini seven, takımını sahiplenen bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını anlatan Sağlam, “İyi çalışıp, sezona iyi başlayıp, geçtiğimiz sezondan daha iyi, ofansif anlamda daha üretken, zengin ve keyif veren futbol ortaya koyan takımı oluşturacağız. Geçtiğimiz sezondan çok daha iyi bir Eskişehirspor olacak” diye konuştu.