SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tanaçan ve Bilgininoğlu

Tanaçan ve Bilgininoğlu

Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan BİLGİNİNOĞLU, yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Sonlarda yapacağı etkili sprint ile TANAÇAN kazanacaktır. Günün ilk bankosu olarak yazabilirsiniz.

2.AYAK: Denk güçlerin bir araya geldiği ikinci ayakta KIRÇINHABER, HASEKİ SULTAN, ÖZ DİLAR, SÜMBÜLKIZ, YEMLİK, ÇAMÖNÜGELİNİ, ALBULUT ve ÇAMLICAGÜLÜ, altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

3.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım GREY CORAL ve INFERNO, arasında geçmesini beklediğim mücadele, büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

4.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim BLUE LIFE, bu kez de kazanabilir. Olası kötü koşması halinde RIVER DRAGON, LONDON EYE ve HÜSEYİNBABA, en küçük hata affetmez.

5.AYAK: Son yarışında geliyorum sinyalleri veren DELAKIZ, birinciliğin en güçlü adayıdır. ALEVNAZ, VALİDEHANIM ve YENİLMEZKIZ, yarışın diğer şanslı isimleri olup sürprizi İLAYDANUR ve ADASEL, gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan BİLGİNİNOĞLU, yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

TAHMİN

5 7-6-9-10-11-4-1-3 2-4 1-6-5-4 4-1-10-1-6-5 5