SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tanaçan ve Bilgininoğlu

Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan BİLGİNİNOĞLU, yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

Güncellenme: 12:35, 12/07/2014
Tanaçan ve Bilgininoğlu

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Sonlarda yapacağı etkili sprint ile TANAÇAN kazanacaktır. Günün ilk bankosu olarak yazabilirsiniz.

2.AYAK: Denk güçlerin bir araya geldiği ikinci ayakta KIRÇINHABER, HASEKİ SULTAN, ÖZ DİLAR, SÜMBÜLKIZ, YEMLİK, ÇAMÖNÜGELİNİ, ALBULUT ve ÇAMLICAGÜLÜ, altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

3.AYAK: Son yarışını ölçü almadığım GREY CORAL ve INFERNO, arasında geçmesini beklediğim mücadele, büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

4.AYAK: Başarılı yarışlarına bir yenisini daha eklemesini beklediğim BLUE LIFE, bu kez de kazanabilir. Olası kötü koşması halinde RIVER DRAGON, LONDON EYE ve HÜSEYİNBABA, en küçük hata affetmez.

5.AYAK: Son yarışında geliyorum sinyalleri veren DELAKIZ, birinciliğin en güçlü adayıdır. ALEVNAZ, VALİDEHANIM ve YENİLMEZKIZ, yarışın diğer şanslı isimleri olup sürprizi İLAYDANUR ve ADASEL, gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan BİLGİNİNOĞLU, yarış içinde bir aksilik yaşamaz ise kazanacaktır. Günün ikinci bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

TAHMİN

5 7-6-9-10-11-4-1-3 2-4 1-6-5-4 4-1-10-1-6-5 5