SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Trabzonspor’dan transfer ettiği Olcan Adın, yeni sezon öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

GSTV’ye konuşan Olcan “Galatasaray’a geldiği için çok mutlu olduğunu ve iyi bir kamp dönemi geçirerek yeni sezona hazır olmak istiyorum” dedi. Hayalini kurduğu takıma transfer olduğunu söyleyen Olcan “Galatasaray ile şampiyonluk yaşayıp, dördüncü yıldızı takmak istiyorum. Tüm takım arkadaşlarım gibi ben de dördüncü yıldızı takan kadroda yer alarak tarih yazmak istiyorum” açıklamasında bulundu.

Takıma adapte olmakta sıkıntı yaşamayacağını belirten başarılı futbolcu “Selçuk ve Burak zaten benim çocukluk arkadaşım. Semih ile de daha önce aynı takımda oynamıştım. Diğer yerli futbolcuların çoğu da milli takımdan arkadaşım. Bu nedenle uyum sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. Takım arkadaşlarımla buluşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum” şeklinde konuştu.

 

Futbolun bir takım oyunu olduğunun altını çizen Olcan “Bireysel bir hedefim yok. Galatasaray’a gelerek zaten bireysel olarak koyduğum hedefe ulaştım. Şimdi takım olarak hem ligde, hem kupada, hem de Şampiyonlar Ligi’nde başarıya ulaşmak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’nde daha önce de oynadım. Ancak Galatasaray ile bu heyecanı tatmanın benim için ayrı bir önemi var” açıklamasını yaptı.

Yayınlanma Tarihi:10:23,