SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kardemir Karabükspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ziya Ünsal, iyi bir kamp döneminin ardından hem Avrupa de Spor Toto Süper Lig’de güzel bir takım izlettirmek istediklerini söyledi.

Ünsal, yeni sezon hazırlıklarını Davraz’da kamp yaparak sürdürdüklerini anlattı. Kampın ay sonuna kadar devam edeceğini belirten Ünsal, şunları ifade etti:

“İyi bir kamp döneminin ardından hem Avrupa hem de ligde taraftarlarımıza güzel futbol oynayan Kardemir Karabükspor izlettirmek istiyoruz. Kamp çalışmaları günde çift antrenmanla devam ediyor. Çalışmalar kondisyon ağırlıklı oluyor. Kadromuza yeni katılan arkadaşlarımızın uyum sorunu yaşamaması için teknik heyetimiz çok titiz program uyguluyor.”

Ünsal, transfer çalışmalarının sürdüğünü, teknik heyetin istediği futbolcularla görüşmeler yapıldığını vurgulayarak, “Bilindiği gibi takım olarak 2014-2015 sezonuna UEFA Kupası’nda 3. kademe eleme maçıyla önemli başlangıç yapacağız. Kulübümüzün tarihinde ilk olan bu maçta taraftarımızın tribündeki yerini alacağına vectakımımızı destekleyeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Ünsal, sezonluk kombine bilet hakkının UEFA Kupası maçlarında da geçerli olacağını sözlerine ekledi.